Dział serwisu

Dział ten tworzą wykwalifikowani serwisanci, którzy swoja pracą i zaangażowaniem podnoszą poziom świadczonych usług przez naszą firmę. Należą do Autoryzowanego Serwisu Viessmann VSG, który specjalizuje się w obsłudze i naprawie urządzeń firmy Viessmann. Posiadają uprawnienia F-Gaz, uprawnienia UDT, Świadectwa Kwalifikacji: dozorowe i eksploatacyjne dla grupy 1, 2 i 3 oraz uprawnienia do uruchomienia i serwisowania palników firmy Riello i Weishaupt. Na bieżąco uczestniczą w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. W Lublinie serwisanci posiadają cztery auta serwisowe, a w Zamościu trzy. Samochody te są w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt do serwisowania kotłów gazowych i olejowych, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i solarnych.

Pracę naszych serwisantów nadzorują koordynatorzy serwisu. To oni przyjmują zgłoszenia serwisowe, zamawiają części zamienne do urządzeń, rozpatrują reklamacje oraz koordynują przeglądy wynikające z umów serwisowych.

Dzięki wzajemnej współpracy serwisantów z koordynatorami ich dział pracuje prężnie i skutecznie w celu zapewnienia bezpiecznej eksploatacji urządzeń naszych klientów.

Serwisanci
w Lublinie
Serwisanci
w Zamościu