Projektowanie systemów ogrzewania

22 kwietnia, 2023
Projektowanie systemów ogrzewania

TGL Lublin, Zamość – profesjonalne projektowanie systemów ogrzewania

Profesjonalny montaż systemów grzewczych i pomp ciepła. Zleć dobór ogrzewania Twojego domu ekspertom.

 

Teoretycznie oba systemy działają, ale ważne jest, jak długo drugi system będzie działał bezawaryjnie i jak dużo będzie zużywał energii. Inwestujesz dużo pieniędzy i oczekujesz, że urządzenie będzie działało długo i ekonomicznie. Przeglądasz różne oferty z różnych firm, porównując głównie ceny. Na przykład, ta sama pompa ciepła może kosztować 30 tysięcy lub 40 tysięcy złotych w zależności od firmy. Jednak różnią się one czymś więcej niż ceną. W kotłowni lub maszynowni najdroższym elementem jest urządzenie grzewcze (pompa ciepła/kocioł), ale to tylko jedna z wielu części całego systemu.

Czy wiesz, że 90% awarii pomp ciepła wynika z błędów montażowych? Często wykonujemy uruchomienia pomp ciepła, których nie montowaliśmy. Rzadko kiedy montaż jest wykonany bez uwag i zgodnie z wymaganiami producenta, które zapewniają bezawaryjną i ekonomiczną eksploatację. Zdarza się, że klienci wybierają tańszą ofertę niż nasza, ale często wracają po pomoc, a koszty naprawy i przeróbek są wysokie.

Zaufaj ekspertom i śpij spokojnie. Miej pewność, że Twój system grzewczy został właściwie dobrany i prawidłowo wykonany.

Od wielu lat zapewniamy naszym klientom bezpieczną i ekonomiczną eksploatację systemów grzewczych. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy i wykonamy najbardziej optymalną instalację grzewczą oraz wentylacyjną.

Od wielu lat gwarantujemy naszym klientom bezpieczną i ekonomiczną eksploatację systemów grzewczych. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Czytaj kolejne

Tagi

Popularne

Archiwum